ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Potvrzení registrace do projektu „LEDEN 2023“ | Nadační fond Nezávodím-Pomáhám

Potvrzení registrace do projektu „LEDEN 2023“

Děkujeme Vám za registraci a věříme, že si výzvu náležitě užijete!

Děkujeme za registraci.

Opět se budeme snažit, aby Vás každý den s námi bavil a mohli se tak těšit na následující! 😊

Před začátkem výzvy si stáhni body k zapamatování zde.

Tak a teď už na jdeme na to! Vždy najdeš na daný den úkol (běh, chůze, posilování), který jsme pro vás připravili. Pokud něco některý den nestihneš nebo budeš nemocný/nemocná vůbec nic se neděje. Prostě se připojíš, když to zase půjde. Opravdu to neznamená, že jsi výzvu nesplnil/a. Víc informací najdeš zde.

Přibližně od 5 pracovních dní od uhrazení výzva vám do e-mailu dorazí také slevový kód od našeho partnera TianDe Frýdek-Místek (www.tiandefm.cz), díky kterému můžete nakoupit TianDe produkty se slevou 20 %!

V lednu jsme si pro vás také připravili přehled optimální výživy. Její rozpis najdete zde.

Tak co, jste zvědaví, co vás bude čekat? Jdeme na to.😊

DOPORUČUJEME SI ODKAZ NA TUTO STRÁNKU ULOŽIT DO ZÁLOŽEK VAŠEHO PROHLÍŽEČE!

UPOZORNĚNÍ

Žádné informace z výzvy Nadačního fondu NEZÁVODÍM-POMÁHÁM.cz nesmí být považovány  za lékařské nebo jiné zdravotní poradenství. Cvičení s naší výzvou  je na vlastní nebezpečí a autoři se zprošťují jakékoliv odpovědnosti za případné zranění nebo škody. Lidé s nadváhou neprovádí v žádném případě cviky s výskoky. V případě zdravotních komplikací konzultujte vhodnost zapojení do výzvy s vaším ošetřujícím lékařem!

© 2024 NF Nezávodím-Pomáhám | Všechna práva vyhrazena | Změna Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura MRVIO.CZ