ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Projekty | Nadační fond Nezávodím-Pomáhám

Projekty našeho nadačního fondu

Pomáháme nemocným dětem, a to skrze sportovní projekty!

Nadační fond v průběhu celého roku pořádá různé sportovní projekty. Do těchto projektů se vždy mohou zapojit fitness centra, města, školy, veřejnost atd. Vzájemně se tak motivujeme k pohybu a ještě pomáháme dětem a mladým lidem, kteří takové štěstí nemají. Pokud chce někdo sportovat s námi pravidelně, může se taky zapojit do naší celoroční výzvy. Více informací najdete zde.

Uskutečněné projekty

50 000 výškových metrů na pomoc dětem!

Po roce jsme opět sbírali výškové metry pro nemocné a znevýhodněné děti!

Uběhl přesně rok, kdy naše Linda Tekeliová v průběhu dubna 2021 stoupala pro nemocné děti 50 000 výškových metrů. Byla to sice neskutečná dřina, ale pomohla tak nemocným dětem vykouzlit úsměv na tváři. Vzhledem k výročí loňského projektu, ale hlavně s ohledem na současnou situaci, kdy se poněkud zapomíná na nemocné děti z České republiky se Linda rozhodla tento projekt, tuhle neskutečnou dřinu zopakovat! Součástí tohoto projektu byla i veřejnost, která Lindu mocně podporovala.

Více informací o tomto projektu najdete zde.

Zde ještě přehled z dubnového projektu 2022:

  • Nastoupáno – 50 190 výškových metrů
  • Uběhnuto – 767 kilometrů
  • Za volantem jsme strávila – 52 hodin
  • Vybráno pro děti na sbírkový účet – 146 000 Kč

Celkem bylo vybráno: 149 000 Kč

Poděkování našim partnerům

Z Brna až na Červenohorské sedlo!

Z Brna na Červenohorské sedlo může běžet jenom blázen. Naše Linda a její parťák Marek Svoboda ovšem takoví blázni jsou a ve čtvrtek 10. března 2022 tuto trasu běželi! Proč to vlastně dělali? Jako poděkování partnerům našeho nadačního fondu. Bez pomoci partnerů bychom totiž nemohli pomáhat dětem, které v životě neměly tolik štěstí, kolik by si zasloužily. A jak jinak vyjádřit partnerům vděčnost, než nějakým extra sportovním kouskem. 🙂

Pro informaci: Trať byla dlouhá 167 km s převýšením 4200 m a zdolána za 25 hodin a 25 minut pohodovým tempem.

Více informací o tomto projektu najdete zde.

Koho jsme již podpořili?

Každá energie vynaložená na jeden dětský úsměv stojí za to!

Nikol

Obec Ropice darovala částku 20 000 Kč, což Nikol velmi pomůže. Nesmírně si této pomoci vážíme a pevně věříme, že se Nikol z autonehody zotaví co nejdříve.

Celý příběh >

Tomášek

Díky projektu STOUPEJ S NÁMI, firmě S-O-D Holding a p. Michalovi Martiniskovi, se nám podařilo vybrat částku 54 000 Kč. Nyní již Tomášek může jezdit s rodiči na výlety.

Celý příběh >

Adélka

Pro Adélku jsme vybrali částku 9 900 Kč, která se použila na důležité neurorehabilitace. Ty jí pomáhají v komunikaci s okolím.

Celý příběh >

Nicolas

Především díky sbírce ve fitness centru JokeGym a veřejnosti jsme vybrali částku 21 470 Kč na rehabilitace, které jsou nutné po operacích, které Nicolas podstoupil.

Celý příběh >
© 2022 NF Nezávodím-Pomáhám | Všechna práva vyhrazena | Změna Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura