ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Projekty | Nadační fond Nezávodím-Pomáhám

Projekty našeho nadačního fondu

Pomáháme nemocným dětem, a to skrze sportovní projekty!

Nadační fond v průběhu celého roku pořádá různé sportovní projekty. Do těchto projektů se vždy mohou zapojit fitness centra, města, školy, veřejnost atd. Vzájemně se tak motivujeme k pohybu a ještě pomáháme dětem a mladým lidem, kteří takové štěstí nemají. Pokud chce někdo sportovat s námi pravidelně, může se taky zapojit do naší celoroční výzvy. Více informací najdete zde.

Aktuální projekty

Motivační výzva na červen 2023!

1. 6. 2023

Naše červnová výzva vám opět pomůže najít sílu a motivaci, kterou potřebujete k tomu, abyste se chopili iniciativy a začali žít život plným tempem.

Více informací >

Motivační výzva na květen 2023!

2. 5. 2023

Naše květnová výzva vám opět pomůže najít sílu a motivaci, kterou potřebujete k tomu, abyste se chopili iniciativy a začali žít život plným tempem.

Více informací >

Motivační výzva na duben 2023! – UKONČENO

1. 4. 2023

Naše dubnová výzva vám opět pomůže najít sílu a motivaci, kterou potřebujete k tomu, abyste se chopili iniciativy a začali žít život plným tempem.

Více informací >

Nohy v plamenech – UKONČENO

9. 3. 2023

Naše ambasadorka a zakladatelka NF Linda Tekeliová má za sebou další sportovní projekt pro znevýhodněné děti. V dubnu 1. 4. 202 běžela v OC Frýda ve Frýdku Místku 7 hodin na běžeckém pásu, aby díky věřejné sbírce a doprovodnému programu dokázal NF vybrat finanční obnos pro znevýhodněné děti. Během celé akce se k Lindě mohli přidat další sportovci, aby jí v tomhle nelehkém úkolu podpořili! A velkou radost měla i z toho, že jí podpořil Mirai Navrátil ze skupiny MIRAI!

Více informací >

Motivační výzva na březen 2023! – UKONČENO

28. 2. 2023

Březen je pro mnoho lidí měsícem změn a nových začátků, a tak je ideální čas začít se aktivněji zapojovat do svého života a naplňovat své sny a cíle. Naše výzva vám pomůže najít sílu a motivaci, kterou potřebujete k tomu, abyste se chopili iniciativy a začali žít život plným tempem.

Více informací >

Motivační výzva na únor 2023! – UKONČENO

1. 2. 2023

I v únoru budeme pokračovat v dalším díle naši motivační výzvy, která se nese v duchu „Dej svému tělu šanci a dokaž sám sobě, že nepatříš do starého železa!“. Opět na vás čeká lákavý tréninkový plán pro začátečníky či pokročilé. Je pouze na vás, kterou variantu si zvolíte.

Více informací >

Motivační výzva pro rok 2023!

1. 1. 2023

V následujícím roce 2023 jsme se rozhodli uskutečnit celoroční projekt v duchu Dej svému tělu šanci a dokaž sám sobě, že nepatříš do starého železa. Připravili jsme pro vás tréninkový plán spojený se systematickou přípravou, zdravou výživou a regenerací.

Více informací >

Fotogalerie ze závodu „CUPITÁLEK“

30. 9. 2022

Máme za sebou vydařený 1. ročník benefičního závodu CUPITÁLEK, který jsme uspořádali v úzké spolupráci s obchodním centrem FRÝDA.

Více informací >

1. ročník benefičního závodu „CUPITÁLEK“ – UKONČENO

2. 9. 2022

To, že v našem nadačním fondu máme rádi výzvy je snad všem jasné. Nyní jsme se však pustili do zatím té největší – rozhodli jsme se pořádat vlastní benefiční závod, a to ve spolupráci s OC FRÝDA.

Více informací >

Uskutečněné projekty

50 000 výškových metrů na pomoc dětem!

Po roce jsme opět sbírali výškové metry pro nemocné a znevýhodněné děti!

Uběhl přesně rok, kdy naše Linda Tekeliová v průběhu dubna 2021 stoupala pro nemocné děti 50 000 výškových metrů. Byla to sice neskutečná dřina, ale pomohla tak nemocným dětem vykouzlit úsměv na tváři. Vzhledem k výročí loňského projektu, ale hlavně s ohledem na současnou situaci, kdy se poněkud zapomíná na nemocné děti z České republiky se Linda rozhodla tento projekt, tuhle neskutečnou dřinu zopakovat! Součástí tohoto projektu byla i veřejnost, která Lindu mocně podporovala.

Zde ještě přehled z dubnového projektu 2022:

  • Nastoupáno – 50 190 výškových metrů
  • Uběhnuto – 767 kilometrů
  • Za volantem jsme strávila – 52 hodin
  • Vybráno pro děti na sbírkový účet – 146 000 Kč

Celkem bylo vybráno: 149 000 Kč

Poděkování našim partnerům

Z Brna až na Červenohorské sedlo!

Z Brna na Červenohorské sedlo může běžet jenom blázen. Naše Linda a její parťák Marek Svoboda ovšem takoví blázni jsou a ve čtvrtek 10. března 2022 tuto trasu běželi! Proč to vlastně dělali? Jako poděkování partnerům našeho nadačního fondu. Bez pomoci partnerů bychom totiž nemohli pomáhat dětem, které v životě neměly tolik štěstí, kolik by si zasloužily. A jak jinak vyjádřit partnerům vděčnost, než nějakým extra sportovním kouskem. 🙂

Pro informaci: Trať byla dlouhá 167 km s převýšením 4200 m a zdolána za 25 hodin a 25 minut pohodovým tempem.

Koho jsme již podpořili?

Každá energie vynaložená na jeden dětský úsměv stojí za to!

Nikol

Tomášek

Adélka

Nicolas

Davídek

Nela

Daneček

Lojzík

Podpořte naši nadaci skrze Darujme.cz nebo nám napište

Pomáhejte vytvářet dětské úsměvy s námi!

 
© 2023 NF Nezávodím-Pomáhám | Všechna práva vyhrazena | Změna Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura