ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Možnosti pomoci | Nadační fond Nezávodím-Pomáhám

Možnosti pomoci

Pomáhejte vytvářet dětské úsměvy s námi!

 

Podpořte naši nadaci i jinými způsoby

Jakákoliv podpora se počítá - pomáhejte s námi!

Účást ve sportovních projektech

Chceš se hýbat, ale neumíš se k tomu odhodlat? Přidej se k nám a zapoj se do našich projektů nebo výzev! Kromě toho, že se budeš motivovat vzájemně s jinými sportovci, pomůžeš taky našemu NF, abychom měli možnost pomáhat dětem a mladým lidem, které takové štěstí v životě neměli.

Jak se přihlásit do výzvy nebo projektu?

1. V sekci projekty si vyber z aktuálních projektů či výzev
2. Potom se stačí zaregistrovat dle pokynů
3. Na e-mail Ti obratem přijde potvrzení, případně pokyny k úhradě startovného

Jak uhradit startovné?

1. Okamžitá platba přes platební bránu
2. Platba převodem na bankovní účet

Startovné uhrazeno? Tak jdeme sportovat!

1. Po připsání platby Ti zašleme potvrzovací e-mail.
2. Pomocí chytrého telefonu, hodinek, náramku, tabletu nebo stopek zaznamenej svůj sportovní výkon. V případě zapojení do měsíční výzvy si stáhni tabulku a své výkony si do ní zapisuj.
3. Nezapomeň se při sportování nebo plnění úkolu vyfotit. Svůj výsledek pak sdílej na našich sociálních sítích (Facebook & Instagram) s označením #nezavodimpomaham. Ukážeš ostatním, že jsi sporťák se srdcem na dlani a zároveň nám pomůžeš sdílet myšlenku našeho nadačního fondu.

Transparentní účet

Pokud i vy chcete podat pomocnou ruku, můžete tak učinit zasláním finančního daru na níže uvedený transparentní účet. Jelikož jde o veřejný – transparentní účet, zasláním finančního daru souhlasíte se zpracováním a zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu jména, příjmení a případně čísla bankovního účtu.

Stav našeho transparentního účtu můžete vidět zde .

Veřejná sbírka

Pokud chcete podat pomocnou ruku a podpořit děti a osoby, kdy k nim osud života nebyl zrovna nakloněn, můžete tak učinit zasláním finančního daru na tento zvláštní sbírkový účet, který se řídí zákonem o veřejných sbírkách. Využití finančních prostředků se předkládá ke schválení Krajskému úřadu Moravskoslezského kraje.

Sbírkový účet: 123-4733510217/0100
Osvědčení o konání veřejné sbírky ke stažení zde .

Poskytnutím daru naší veřejné sbírce prohlašujete, že jste se seznámil(a) a souhlasíte s aktuálním zněním zásad zpracování osobních údajů.

Věcné dary

Budeme velmi vděčni za poskytnutí materiálního daru nebo nabídnutí své služby. Ozvěte se nám a my vám řekneme, které konkrétní věci nemocné děti a dospělí zrovna potřebují.

Poskytnutím věcného daru prohlašujete, že jste se seznámil(a) a souhlasíte s aktuálním zněním zásad zpracování osobních údajů.

Další formy daru

Víte, že můžete nakupovat a zároveň přispívat NF NEZÁVODÍM-POMÁHÁM? GIVT promění vaše nákupy na internetu v dobrý skutek. Nejprve zvolíte, že nám chcete pomáhat (najdete nás pod NF NEZÁVODÍM-POMÁHÁM). Pak už jen nakupujete tak, jak jste zvyklí. Nákupem přes www.givt.cz podpoříte NF NEZÁVODÍM-POMÁHÁM a nezaplatíte nic navíc.

Podpořit nás můžete také nákup na našem nadačním e-shopu .

Podpora do našich sbírkových kasiček

Pomoct můžete také vhozením peněz přímo do sbírkových kasiček, které pravidelně najdete v Lékárně Herbana, Ostrava-Radvanice a Bartovice. Přesné umístění lékárny naleznete zde. Druhou kasičku poté najdete v salónu KMSTYL v Orlové-Lutyni. Salón najdete zde.

© 2024 NF Nezávodím-Pomáhám | Všechna práva vyhrazena | Změna Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura MRVIO.CZ