ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Body k zapamatování | Nadační fond Nezávodím-Pomáhám

Body k zapamatování

Doporučujeme následující body pečlivě přečíst - budou se hodit!

1. Nesoustřeď se jen na to, že chceš zhubnout! Na světě jsou mnohem důležitější věci a nemá smysl se stresovat, když nevidíš, že se ručička na váze neposunuje směrem dolů. Mysli na to, že svaly jsou těžší než tuk! Důležitá je dobrá kondice, pocit štěstí po cvičení a víra v sebe samotné.

2. Sleduj pokroky! Váha není směrodatná, radši sleduj pokroky ve fyzičce, náladě a mírách.

3. Není to jen o cvičení, ale hlavně o stravě! Zkus o jídle přemýšlet trochu komplexněji a nauč se naprosté základy, které jsou nejdůležitější.

4. Sportuj s mírou a hlavně se nauč odpočívat! Spánek a odpočinek hrají ve světě fitness mnohem důležitější roli, než si myslíš. Po každé lekci se proto důkladně protáhni a cvičení nepřeháněj. Tělo si umí říct, kdy má dost, a proto mu naslouchej.

5.  Sdílej své dojmy a výsledky! Motivuj svou kamarádku/a, partnera, děti… Přidej se do skupiny na FB MOTIVAČNÍ TURISTIKA A SPORT, kde se lidé navzájem motivuji a podporuji.

6. Projdi si pořádně úkoly! Je na čase kouknout na to, co Tě čeká. Zkus si dopředu naplánovat týden tak, ať ho zvládneš!

7. Nezapomínej na strečink! Před každým cvičením si udělej dynamický, a po cvičení statický strečink.

8. Cvič s ohledem na svůj zdravotní stav! Nikdy nepřeceňuj své síly!

9. Výzvu si pověs na ledničku, ať ji máš pořád na očích!

10. Své výsledky můžeš sdílet a inspirovat se s ostatními na našem Instagramu či Facebooku. Označte je prosím #nezavodimpomaham.Od 1. 3. 2022 začínáme. Těšíme se!

© 2024 NF Nezávodím-Pomáhám | Všechna práva vyhrazena | Změna Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura MRVIO.CZ