ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Fandím – pomáhám s HC Frýdek-Místek – UKONČENO | Nadační fond Nezávodím-Pomáhám

Fandím – pomáhám s HC Frýdek-Místek – UKONČENO

O naší spolupráci s HC Frýdek-Místek a našem novém ambasadorovi Honzovi Výtiskovi už asi víte a my máme obrovskou radost, že díky nim můžeme pomoct dalšímu malému hrdinovi. Spojili jsme síly a díky této krásné spolupráci náš čeká spousta krásných projektů. 

Už 9.12. si frýdecko-místečtí rysi zahrají charitativní zápas proti Pardubicím, v rámci kterého bude náš nadační fond  spolu  s HC Frýdek – Místek a Vámi pomáhat malému Šimonkovi! ❤️

Celý příběh tohoto malého bojovníka si můžete přečíst také tady.

FANDÍM  POMÁHÁM

A jak Šimonkovi pomůžeme? Během utkání proběhne divácká charitativní soutěž, kdy budete Vy, fanoušci, házet pěnovými puky a snažit se trefit středový bod v kruhu ve středním pásmu ledové plochy. 

Puků budeme mít k dispozici 300 a jejich koupí přispějete Šimonkovi na jeho léčbu. Zároveň však budete moci vyhrát BRÝLE PRO VIRTUÁLNÍ REALITU OCULUS QUEST 2, které pro tento charitativní den věnovalo Obchodní centrum FRÝDA. 

A jelikož se jedná o speciální rodinné charitativní utkání, obdrží na zápase všechny děti ve věku do 15 let BURGER ZDARMA od Burger King Česká republika !

Tímto bychom Vás tedy velmi rádi pozvali na toto charitativní utkání do sportovní haly Polárka ve Frýdku – Místku v sobotu 9.12. 2023 od 17:00 hod. a my za nadační fond Nezávodím – Pomáhám spolu s ryci se na Vás budeme moc těšit! 

VSTUPENKY NA CHARITATIVNÍ UTKÁNÍ:
https://hcfm.enigoo.cz/app/onlineprodejfm/events/452

fotka-fandim-pomaham

Váš NF Nadační fond Nezávodím-Pomáhám🥰

© 2024 NF Nezávodím-Pomáhám | Všechna práva vyhrazena | Změna Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura MRVIO.CZ