• Domovská stránka
  • REGISTRACE DO SPORTOVNÍHO PROJEKTU „HODINA SPORTU, KTERÁ POMÁHÁ“

Zapojte se do virtuálních projektů a podpořte náš nadační fond NEZÁVODÍM-POMÁHÁM.

REGISTRACE DO SPORTOVNÍHO PROJEKTU

„HODINA SPORTU, KTERÁ POMÁHÁ“

Zapoj se do virtuálního projektu Nadačního fondu NEZÁVODÍM-POMAHÁM a staň se tak sportovcem se srdcem na dlani. Zakladatelka NF Linda chce v období od 27. 8. – do 30. 9. 2021 (zapojit se můžete i vy kdykoliv během projektu) prožít sportem 100 hodin svého života. Tímto chce pomoci lidem omezovaným v životě různými zdravotními hendikepy.

Zvol si startovné podle sebe. A to s takovým počtem sportovních hodin, které Ti vyhovují. Udělej něco pro své zdraví a zároveň přispěj startovným, na Nadační fond NEZÁVODÍM-POMÁHÁM, který prostřednictvím sportu PODPORUJE HENDIKEPOVANÉ LIDI, ABY I ONI MOHLI DOSÁHNOUT SVÝCH MALÝCH I VELKÝCH VÍTĚZSTVÍ.

CO ZAHRNUJE STARTOVNÉ:

  • podpora NF NEZÁVODÍM-POMÁHÁM
  • elektronické startovní číslo – variabilní symbol
  • po ukončení projektu elektronický účastnický list
  • tabulka k vyplnění aktivit + hodin
  • po zaplacení projektu doručení slevové kódu k nákupu u našich partnerů
  • zařazení do slosování o věcné ceny
  • nálepka NF NEZÁVODÍM-POMÁHÁM a dřevěná medaile, které zasíláme do 15 dnů po ukončení projektu

Pravidla projektu

Zaplacením účastnického poplatku – daru do projektu každý potvrzuje, že si vybral počet sportovního hodin s ohledem na svůj aktuální zdravotní stav, fyzickou a psychickou zdatnost. Každý si je vědom důsledků spojených se svou účastí v projektu, kterého se účastní na vlastní odpovědnost a nebezpečí. Zejména si je vědom, že není oprávněn požadovat po nadačním fondu Nezávodím-Pomáhám (dále jen NF) finanční plnění nebo uplatňovat jiné nároky v případě jakéhokoliv zranění nebo jiné škody, které utrpí v souvislosti s účastí v projektu. NF nenese odpovědnost za zdraví a život účastníka během celého projektu.

 

Účastí v projektu “Hodina sportu, která pomáhá" potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s obchodními podmínkami. Celé obchodní podmínky projektu naleznete zde.

Účastí v projektu “Hodina sportu, která pomáhá" potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte se základními zásadami ochrany osobních údajů. Celé znění Základních zásad ochrany osobních údajů naleznete zde.