ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Listopadová výzva | Nadační fond Nezávodím-Pomáhám

Listopadová výzva

Těšíte se? Měli byste! Bude to stát za to.

Krásný den, máme zde pro vás výzvu na listopad. Na konci října se nám posunul čas dozadu, ale vy se svými výkony můžete stále posouvat dopředu! V říjnu nám počasí přálo, tak snad si i v listopadu užijeme pár slunečných dnů. A pokud ne, tak právě sportování nám v zimních měsících může zlepšit náladu a hlavně nás udržet fit a odolnější proti nemocem. Opět si můžete vybrat některou ze tří variant, která bude právě pro vás ta lepší. Nezapomínejte taky na kvalitní regeneraci, dobré potraviny a doplňky stravy, aby tělo dostalo vše, co potřebuje.Výzva A

Lehčí varianta, vhodná zejména pro lidi, kteří se sportem například začínají nebo jsou nějakém zranění nebo nemoci.

V každém jednom týdnu musíte splnit:

 – 1x 5km i více (bez časového limitu) běh, indiánský běh nebo chůze v jakémkoli prostředí, tedy venku nebo i na pásu + série 3×10 dřepů – dbejte na správné provedení dřepů, tedy dejte si pozor, ať vám nejdou kolena před špičky chodidel a váhu se snažte tlačit na paty. Více info naleznete na internetu.

1x 3km v čase do 25 minut – běh, indiánský běh nebo chůze v jakémkoli prostředí, tedy venku nebo i na pásu + série 3×10 dřepů,

-    třetí aktivitu si můžete vybrat: opět cupitání (běh, indiánský běh nebo chůze – bez časového limitu) v délce 5 km nebo si zvolíte jakoukoli jinou sportovní aktivitu v délce minimálně 60 minut (kolo, fitko, bazén, tabata, badminton a podobně).


Výzva B

Výzva je středně těžkou variantou, která je vhodná zejména pro ty, kteří již například nějakou předchozí výzvu absolvovali nebo sportují. V této výzvě budou celkem 3 aktivity.

V každém jednom týdnu musíte splnit:

1x 7 km (nebo i více) v čase do 50 minut – běh, indiánský běh nebo chůze v jakémkoli prostředí, tedy venku nebo i na pásu + série 3×20 dřepů,

1x 10km (nebo i víc) bez časového limitu – běh, indiánský běh nebo chůze v jakémkoli prostředí, tedy venku nebo i na pásu + série 3×20 dřepů,

do třetice, jakákoli jiná sportovní aktivita minimálně 60 minut (kolo, posilování, turistika, brusle,atd..).


Výzva C

V této výzvě budou celkem 4 aktivity týdně, každá v trvání minimálně 60 minut.

Co se týče aktivit, tak si můžete zvolit cokoli, co vás ze sportu napadne. Běh, rychlá chůze, fitko, švihadlo, kolo, brusle, míčové sporty, tenis v hale a podobně.


Speciální výzva – rehabilitační

Jedná se o výzvu, která je určena pouze pro lidi například po úrazu, po nemoci nebo jinak handikepované. Žádná z aktivit není nijak časově omezena.

3x během týdne splní jakoukoli aktivitu (chůze, plavání, rehabilitační aktivita, odporové gumy, cvičení s balónkem, mačkací kolečko, případně jiné fyzio atd.).

Všechny tyto výzvy začínají od soboty 1.10.2022 a končí v  pondělí 31.10.2022.

A jen pro pořádek připomínáme, že je dobré se před každou aktivitou zahřát, protáhnout a stejně tak po sportování je vhodné zařadit různé formy strečinku.

© 2022 NF Nezávodím-Pomáhám | Všechna práva vyhrazena | Změna Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura