Nový projekt – 100 hodin

27. 8. - 30. 9. Česká republika

Vážení přátelé,

Dlouho jsme zvažovali, jakým způsobem uchopíme další projekt našeho Nadačního fondu Nezávodím-Pomáhám, který bude zahrnovat dva závody, kterých se Linda v průběhu projektu zúčastní, aby měla čas na regeneraci. Nakonec jsme se rozhodli pro časovou dotaci 100 hodin.

Projekt bude probíhat od 27.8.2021 do 30.9.2021 a bude zahájen závodem Beskydská sedmička a následovat pak bude dne 12.9.2021 závod 100 Miles of Istria. Nosnou hodnotou tedy budou hodiny, které stráví Linda ať už závody, tréninkem nebo jinou sportovní aktivitou. Do tohoto projektu se pak budete moci zapojit i vy všichni ostatní a „nasportovat“ si své hodiny a splnit si tak svou výzvu – challenge.

Linda by tedy měla v průběhu uvedeného období zvládnout 100 hodin sportovních aktivit, do kterých se započítají oba závody a pak všechny další tréninky, ať už výklusy po závodech, regenerační jízdy na kole nebo jakýkoli jiný sport.

Vy se pak budete moci zapojit tak, že si vyberete jednu ze tří možností „časové dotace“, kterou budete chtít od 27. 8. do 30. 9.2021 zvládnout. Zapojit do projektu se můžete kdykoliv v jeho průběhu. U každé jednotlivé dotace pak bude „startovné“, které když zaplatíte, tak se výzvy můžete zúčastnit a současně tím pomůžete dobré věci, protože obdržené peníze pak budou věnovány hendikepovaným lidem. Samozřejmě budete moci přispět i nad rámec startovného, pokud budete chtít.

Zpočátku jsme zvažovali, jakou časovou dotaci bude muset Linda splnit. V průměru člověk denně spí asi 8 hodin, zhruba 8 hodin je v práci a současně má i svůj život, rodinu, domácnost. Když bude projekt probíhat 35 dnů a Linda bude muset splnit dotaci 100 hodin, tak to vychází téměř 3 hodiny sportu každý den. Zkuste si to sami představit, že každý den jdete do práce, spíte a v tom zbytku času musíte ještě každý den skoro 3 hodiny sportovat. Takže opět tento projekt nebude vůbec jednoduchý, ba naopak, bude velmi náročný po všech směrech – fyzicky, mentálně, časově.

My ale Lindě věříme a ona sama si taky věří. Víme, že je silná fyzicky i mentálně a porve se o co nejlepší výsledek. A stejně jako vaše „odmakané“ hodiny a peníze, kterými přispějete, půjdou potřebným lidem, tak i Lindiných 100 hodin opět naši sponzoři a partneři promění v peníze.

Proto neváhejte, zvolte si svou měsíční časovou variantu a zapojte se do našeho dalšího projektu. Pomůžete jednak lidem, kteří neměli takové štěstí a potýkají se se zdravotními problémy, a jednak si můžete zasportovat, udělat něco pro své tělo, zkusit si, kolik hodin zvládnete za 35 dnů sportovat, ale taky budete po skončení projektu zařazeni do slosování o krásné ceny, které věnuje značka KILPI.

Všem, kteří se zapojí, z celého srdce děkujeme a přejeme splnění výzvy, kterou si zvolíte! Ještě jednou velké díky vám všem lidi!